




Ніж розкладний Sencut Scepter SA03G (Black/Dark Green)
Важливою відмінністю цього ножа є основа - високоякісна неіржавка сталь. Стійкість до корозії, а також висока жорсткість забезпечується завдяки додаванню до сплаву хрому й вуглецю. Матеріал характеризується підвищеною міцністю та зносостійкістю. Сплав має жорсткість у діапазоні 58-60 HRC. Завдяки відшліфованому покриттю можна приховати невеликі порізи та подряпини у разі регулярного використання.
Клинок типу Drop Point оброблений із застосуванням методу Black Stonewashed для маскування подряпин. Плавне відкривання однією рукою стає можливим завдяки керамічному кульковому підшипнику, що дає змогу легко й безпечно використовувати ніж. У відкритому стані утворюється мінізахист, щоб рука не ковзала лезом. Усе замикається міцним замком Liner Lock.
Ручка виготовлена з Micarta, композитного матеріалу - пресованого полотна із синтетичною смолою. Варто зазначити, що ручка Micarta зі скелетонізованими вкладками. Завдяки наявності реверсивного глибокого затискача для кишень і отвори для шнурка, цей гострий ніж легкий і максимально комфортний у використанні.
Головною особливістю дизайну є його елегантність із простими, але витонченими лініями як у відкритому, так і в закритому вигляді.
Складаний ніж Sencut Scepter SA03G добре підходить для різних завдань під час активного відпочинку, полювання, кемпінгу, риболовлі тощо. Важливо зазначити, що він не потребує додаткового обслуговування. Такий стильний ніж стане чудовим подарунком для членів сім'ї або друзів.
Особливості:
- лезо з неіржавкої сталі 9Cr13MoV з чорним покриттям;
- подвійні шпильки для великого пальця і вкладка фліпера з керамічними шарнірними підшипниками;
- напилення на ручці з Micarta для додаткового комфорту;
- наявність лайнер-замка з фіксатором;
- двосторонній затискач для кишені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencut |
| Вага ножа | 69.4 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина у складеному стані | 10.01 см |
| Довжина ножа | 175.5 мм |
| Довжина рукоятки | 100.1 мм |
| Матеріал леза | 9Cr18MoV |
| Матеріал піхов | Відсутній |
| Матеріал рукоятки | Микарта |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Призначення | Туризм |
| Особливості | Фліпер |
| Поверхня | Стоунвош |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Чорний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 75.4 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
- Ціна: 2 810 ₴





