




Ніж розкладний Boker Plus Damascus Gent 1
Легкий ніж Boker Plus Damascus Gent 1 з обухом завтовшки 1.9 мм. Зверніть увагу на форму клинка Drop Point і матеріал клинка - дамаська сталь. Під дамаською сталлю мається на увазі зварювальний дамаск, що отримується в процесі багаторазового перекування сталевого пакета, який складається зі сталевих смуг із різним вмістом вуглецю, тобто низьковуглецевих - гнучкіших, але м'якіших і високовуглецевих - твердіших, але ламких. Отже, виходить матеріал, що поєднує в собі сильні сторони різних сталей. Варто розуміти, що дамаск схильний до корозії й відповідно вимагає догляду. Також варто розуміти, що виробництво дамаска пов'язане з ручною працею ковача, тобто дамаск, виготовлений різними майстрами, може серйозно відрізнятися за своїми хімічними та фізичними характеристиками. Клинки з дамаської сталі можуть мати різні характеристики, але незмінно одне - краса, що тане в химерних візерунках.
На колодку пішов такий матеріал, як ебенове дерево. Ебен, або ебенове дерево, також відоме як чорне дерево - це деревина деяких видів африканських рослин із роду Хурма. Відрізняється від інших широко застосовуваних у деревообробному виробництві насиченим чорним кольором серцевини. Крім того, ебен має високу твердість і тому дуже стійкий до динамічних навантажень і не дряпається.
Характеристики:
- Матеріал леза: Damascus steel
- Твердість за шкалою Роквелла (Hrc): 60-61
- Тип профілю клинка: Drop Point
- Тип різальної крайки леза: Plain
- Тип перерізу клинка: Hollow Grind
- Матеріал руків'я: Чорне дерево (African Blackwood)
- Колір колодки: Чорний
- Матеріал лайнера: Сталь 2CR13
- Тип ножового замка: Liner-Lock
- Пристосування для відкриття клинка: Шпеник під обидві руки
- Довжина леза (см): 8.2
- Довжина ножа (см): 19.7
- Довжина в складеному положенні (см): 11.5
- Кількість шарів сталі: 67
- Товщина обуха (мм): 2.2
- Вес (гр.): 59
- Чохол у комплекті: Немає
- Що ще: Отвір у колодці дивн темляка.
- Компанія виробник — Böker
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага ножа | 59 г |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина у складеному стані | 11.5 см |
| Довжина ножа | 197 мм |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал піхов | Відсутній |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 61 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Коричневий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 82 мм |
| Товщина леза | 2.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 01BO101DAM |
- Ціна: 6 000 ₴





