




Універсальний налобний ліхтар Fenix HM65R-DT HM65R-DT (Red/Black)
Функціональні особливості та конструкція Fenix HM65R-DT розроблені з урахуванням потреб спортсменів, які не звикли відмовлятися від тренувань у темний час доби. Ліхтар із налобним кріпленням також підходить для туризму та активного відпочинку, оскільки освітлює дистанцію до 170 метрів і при цьому звільняє обидві руки для інших дій.
У моделі є два рефлектори - в кожному по одному світлодіоду. З одного боку це білий діод Luminus SST40 з колірною температурою світла 6500К, з іншого - Luminus SST20 з теплим променем 3000К. Світлодіоди працюють окремо і мають різні параметри світла: max яскравість білого освітлення досягає 1300 люмен, а яскравість теплого променя - 400 люмен. Однак ці елементи мають одну схожу характеристику - вузькоспрямований промінь світла, що підходить для точкового освітлення окремих предметів.
Під час носіння ліхтаря на голові користувач може виставляти комфортний кут освітлення, використовуючи його для підсвічування шляху під ногами або далеких об'єктів. Зафіксована на кріпленні модель регулюється в межах 60°.
Режими роботи:
Кожен світлодіод може працювати в трьох режимах із покроковим ростом яскравості, починаючи від 5 люменів.
Група з холодним білим освітленням:
- Високий: 1300 люмен – 7167 кандел – 170 метрів – 4 години;
- Середній: 400 люмен – 2321 кандел – 96 метрів – 12 годин;
- Низький: 130 люмен – 757 кандел – 55 метрів – 24 години.
Група з теплим білим освітленням:
- Високий: 400 люмен – 2103 кандел – 92 метри – 12 годин;
- Середній: 130 люмен – 621 кандел – 50 метрів – 24 години;
- Низький: 5 люмен – 20 кандел – 9 метрів – 300 годин.
На максимальній потужності час роботи вказано з урахуванням світіння в менш яскравих режимах. Вони починають змінювати один одного послідовно, коли вмикається захист від перегрівання після досягнення електроніки температури приблизно 60 °C.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fenix |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 91 г |
| Час заряду акумулятора | 3 годин |
| Час роботи | 300 годин |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Дальність світлового променя | 170 м |
| Довжина | 80 мм |
| Ємність акумулятору | 3400 мАг |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Магнієвий сплав, Метал, Пластик, Метал і пластик |
| Особливості ліхтаря | Протиударний, Індикатор заряду, Вологостійкий |
| Режими роботи ліхтаря | Мінімальний, Середній, Максимальний |
| Світловий потік | 1500 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP68 |
| Тип заряду | Type-C, USB |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип живлення | Батарейки, Акумулятор |
| Тип ліхтаря | Налобний |
| Колір | Червоний |
| Колірна температура | 6500K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | 1х Li-ion акумулятор 18650 або 2х батарейки CR123A |
| Додатково | Регульований кут нахилу; світловідбиваючі елементи; функція електронного блокування; тип керування - подвійний перемикач |
| Комплектація | Налобний ліхтар, акумулятор ARB-L18-3400, кабель для заряджання USB Type-C, запасний ущільнювач |
| Призначення | На кожен день, для рибалки, для шахтарів, для спелеологів, для альпіністів, для дому, для бігу, для намету, пошукові/рятувальні, для спорту |
| Режими роботи | 2 групи світла по 3 режими роботи у кожній |
| Тип світлодіодів | Luminus SST40 (6500К) + Luminus SST20 (3000К) |
- Ціна: 5 230 ₴





