




Настільний акумуляторний ліхтар з сонячною батареєю Bo-Camp Ranger Solar 150 Lumen (White/Black)
Настільний акумуляторний ліхтар Bo-Camp Ranger Solar 150 Lumen обладнаний сонячною батареєю для підзарядки, а отже його можна використовувати не тільки вдома чи на дачі, але й під час поїздок на природу, де немає звичних джерел електроенергії.
Корисною функцією цієї лампи є автоматичне ввімкнення нічника з настанням темряви, що стане в нагоді для дітей, що бояться темряви. У цьому режимі Bo-Camp Ranger Solar може працювати до 25 годин, тож він зможе забезпечувати підсвітку протягом всієї ночі.
Ліхтар виконаний у формі настільної лампи з ударостійким пластиковим абажуром, а управління відбувається за допомогою зручного ланцюжка, що звисає з абажуру та додаткового вимикача, що вимикає ліхтар повністю. Ліхтар випромінює комфортне для очей світло з теплим відтінком завдяки світлодіодам високої потужності і розсіювачу білого кольору та має 3 режими яскравості вітла.
Настільна лампа має три режими роботи: 10%, 50% та 100% потужності. Заряду вбудованого акумулятора (Li-Ion 2200 мАг) вистачить на 25 год роботи. Ніжка ліхтаря від'єднується від абажура для більш компактного складання.
Особливості:
- Світлодіод: SMD LED
- Підзарядка від сонячної батареї
- Автоматичний режим нічника вмикається з настанням темряви
- Увімкнення та керування яскравістю ліхтаря здійснюється за допомогою ланцюжка, що звисає з абажуру
- Вбудований акумулятор
- 3 режими яскравості
- Розбірний корпус
- Матеріал корпусу: пластик/алюміній
- Діапазон робочих температур від -20°С до +60°С
Режими роботи:
- High (100%) 150 Лм - 8 г;
- Medium (50%) 75 Лм - 16 г;
- Low (10%) 15 Лм - 25 г;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 580 г |
| Час роботи | 25 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Дальність світлового променя | 15 м |
| Довжина | 28 мм |
| Ємність акумулятору | 2200 мАг |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик, Метал і пластик, Алюмінієвий сплав |
| Особливості ліхтаря | Вбудований акумулятор, Вологостійкий |
| Режими роботи ліхтаря | Зберігаючий, Середній, Інтенсивний |
| Світловий потік | 150 лм |
| Стан | Новий |
| Тип діода | SMD |
| Тип заряду | micro USB, Сонячні батареї |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір | Білий |
| Колір світлодіоду | Теплий білий |
| Оптична система | Розсіювач білого кольору |
| Розміри | 280х205х205 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Елементи живлення | Акумулятор Li-Ion 2200 mAh |
| Комплектація | Ліхтар – 1 шт; кабель micro USB (довжина 1.5 м) - 1 шт. |
- Ціна: 2 742 ₴


