




Складаний тканинний контейнер Naturehike NH21SNX04, 60 л (Brown)
Об'єм контейнера NH21SNX04 сягає 60 л. У моделі передбачено кілька секцій для організації похідного спорядження, що переноситься, включно з туристичним посудом різних габаритів, столовим приладдям, газовим пальником із запасними балонами та змінним одягом. У виробі також зручно зберігати харчові продукти.
Основний матеріал, з якого виготовлено контейнер - поліуретан. Матеріал протистоїть деформуванню, зберігаючи форму незалежно від ваги вміщених усередину речей. Жорсткі стінки запобігають пошкодженню предметів під час транспортування, а дно, посилене поліетиленовою плитою, не боїться високих навантажень.
Із зовнішнього боку контейнера є безліч дрібних петель. На них можна закріпити інструменти, ліхтар та інші предмети, які слід тримати під рукою. Зовнішні сітчасті кишені підходять для зберігання смартфона, ключів тощо. Бічна кишеня закривається за допомогою липучки.
Розміри контейнера становлять 58х40х30 см. Кришка з комплекту захищає предмети від забруднення та намокання. Її можна зняти, щоб компактно скласти виріб. У такому випадку габарити зменшуються до 10х40х30 см.
Модель важить 3.8 кг. Пара ручок з м'якими вставками забезпечують зручне транспортування сумки та не натирають руки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3800 г |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 580 мм |
| Кришка | Є |
| Об`єм | 60 л |
| Ручки | Є |
| Стан | Новий |
| Тип | Контейнер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: 2 870 ₴




