




Одномісний надувний матрац з підголівником і вбудованою помпою Naturehike CNH22DZ027 (Beige)
Дана модель відрізняється бездоганними експлуатаційними характеристиками та має попит по всьому світу. У ньому є вбудована помпа - за рахунок цього його експлуатація максимально проста та комфортна. До того ж на підготовку матраца до використання доведеться витратити лише 3 хвилини, що за умов заміського відпочинку надзвичайно зручно.
Матрац має оптимальний розмір у розкладеному вигляді. Його габаритів цілком достатньо для того, щоб на ньому змогла повноцінно відпочити одна людина.
Надувний матрац зручний у транспортуванні. У складеному вигляді він займає лише 40*45 см, тому він не те, що легко поміститися в багажник авто, але і може бути легко розміщений в будь-якому похідному рюкзаку або дорожній сумці. До того ж поставляється матрац у спеціальному чохлі.
Приїхавши на природу, вам не треба буде думати, як підготувати матрац до використання і переживати, а чи не забули ви взяти все необхідне з собою.
Виготовлено матрац із якісних матеріалів. Замовивши цей виріб можна не перейматися тим, що гроші будуть викинуті на вітер і через короткий час треба буде шукати йому заміну. Воно точно прослужить не один рік і йому не страшні мінімальні механічні пошкодження, які можуть залишити на його поверхні невеликі камінці, гілки тощо.
Матрац дарує приємні тактильні відчуття. Виготовлений надувний матрац з ПВХ, тому лягти на нього можна навіть без будь-яких покривал і т.д.
Модель є стандартною і не має будь-яких виїмок під хребет, тому його також можна використовувати як своєрідний килимок для ігор малюків.
Особливо слід відзначити привабливий зовнішній вигляд виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Комплектація насосом | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал виготовлення | |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Верхня сторона виробу | ПВХ |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.9 кг |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 760 мм |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
- Ціна: 3 930 ₴





