




Професійна лопата Black Diamond Evak 9 (Ultra Blue)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Першокласна лопата, сертифікована UIAA, створена для професійного використання, Black Diamond Evac має унікальну рукоятку, яку можна використовувати як у стандартному режимі лопати, так і в режимі мотики для копання випробувальних ям або швидкого прибирання снігу.
Великий ківш швидко переміщає багато снігу, а профіль із плоским дном допоможе вам отримати гарну чисту поверхню стіни кар'єру. Оновлений висувний вал унеможливлює заклинювання, в той час як модифікована велика ручка D підвищує комфорт протягом довгих днів з кількома ямами та скорочує час копання в аварійній ситуації.
Особливості:
- Оновлений телескопічний вал виключає заклинювання
- Міцне анодоване лезо
- Лопата легко перемикається в режим мотики з тієї ж точки кріплення для прибирання снігу та земляних робіт
- Введення на лезі забезпечують швидке складання та перемикання режимів
- Компактна D-подібна рукоятка із зручною рукояткою подвійної щільності
- Evac 9 має більший об'єм леза та довшу ручку для професійного використання
- Сертифіковано UIAA
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black Diamond |
| Матеріал робочої частини | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина в складеному стані | 71 см |
| Об'єм робочої частини | 3.5 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 71 см |
| Загальна довжина | 98.5 см см |
| Загальна вага | 902 г |
| Тип ручки | Т-подібна |
- Ціна: 4 290 ₴




