




Налобний ліхтар Fenix HL45R Led | 1000 лм, фокусування променю, безконтактний датчик керування жестами
Налобний ліхтар Fenix HL45R - багатоцільова модель з інноваційними технологіями, які підвищують функціональність освітлення та спрощують керування.
У ліхтар вбудовано 2 світлодіоди різного відтінку для різних ситуацій:
- Холодний білий Luminus SFT25R (колірна температура 6000-6500K) генерує промінь яскравістю до 1000 люменів та далекобійністю 220 м;
- Червоний Osram GR QSSPA 1.23 для м'якого освітлення ближньої дистанції зі збереженням нічного зору та для подачі світлового сигналу.
Ви можете брати ліхтар у подорож, на роботу або велопрогулянки - різноманітність доступних режимів та можливість налаштування ширини променя від прожекторного до сфокусованого дозволяють адаптувати світло під поточні потреби та тип виконуваного завдання.
Режими роботи:
Режими поділені на 2 групи за кольором променя - у кожній по 4 варіації освітлення. Завдяки функції запам'ятовування останнього режиму, модель активується на тій яскравості, яка була встановлена до вимкнення.
Група білого освітлення:
- Турбо: 100 лм – 12067 кд – 3 год – 220 м;
- Високий: 350 лм – 4533 кд – 4 год 20 хв – 135 м;
- Середній: 130 лм – 1660 кд – 12 год 40 хв – 82 м;
- Низький: 30 лм – 375 кд – 54 год – 39 м.
Група червоного спектру:
- Високий: 130 лм – 180 кд – 4 год 20 хв – 27 м;
- Середній: 30 лм – 22 кд – 25 год 30 хв – 9 м;
- Низький: 5 лм – 4 кд – 124 год – 4 м;
- Спалахи: 5 лм – 240 год.
Зверніть увагу! Час роботи в режимі Турбо рахується як сума тривалості світіння разом з менш яскравими режимами. Ліхтар перемикається на них автоматично у разі нагрівання внутрішньої електроніки та спрацьовування захисту від перегрівання.
Перевага Fenix HL45R - можливість швидкого кріплення та зняття з налобної резинки. За необхідності ви можете використовувати пристрій як ручне джерело світла, яке легко поміщається в долоні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fenix |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав, Метал |
| Світловий потік | 1000 лм |
| Дальність світлового променя | 220 м |
| Режими роботи ліхтаря | Плавне регулювання яскравості, Максимальний, Середній, Мінімальний, Миготливий, Режим SOS, Інтенсивний |
| Тип живлення | Батарейки, Акумулятор |
| Тип заряду | USB, Type-C |
| Час роботи | 54 годин |
| Особливості ліхтаря | Пилостійкий, Індикатор заряду, Вологостійкий, Протиударний, Змінний акумулятор, Захист від перегріву, Червоне підсвічування, Сенсорне управління |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Тип ліхтаря | Налобний |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Довжина | 78.2 мм |
| Колірна температура | 6500K |
| Ємність акумулятору | 1900 мАг |
| Ступінь захисту, IP | IP 66, IP66 |
| Час заряду акумулятора | 3 годин |
| Габаритні розміри | |
| Розміри | 78,2 х 44,5 х 50 мм |
| Вага | 133 г |
| Додаткові характеристики | |
| Світлодіоди | Білий Luminus SFT25R, Червоний Osram GR QSSPA 1.2 |
| Додаткові параметри | Розпізнавання жестів, Пам'ять останнього режиму, 8 режимів роботи, Налаштування типу променя (широкий ближній або сконцентрований далекобійний) |
| Джерело живлення | 1х акумулятор ARB-LP1900 або 3х батарейки ААА |
| Колірна температура світла | 6000-6500 К |
| Комплектація | Ліхтар, акумулятор ARB-LP1900, зарядний кабель USB-C |
- Ціна: 3 690 ₴







