




Газовий пальник Tramp UTRG-042 | Компактний, легкий та потужний різьбовий пальник-насадка без п'єзопідпалу
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Легкий, компактний і потужний пальник Tramp UTRG-042 для приготування їжі у посуді невеликого об'єма. Оптимальний для 1- 3 чоловік.
Особливості:
- Спеціальна три-пелюсткова вітрозахисна перетинка, вмотнована в конфорку, у поєднанні з потужною форсункою дозволяє ефективно використовувати цей пальник навіть на сильному вітрі.
- Модель дуже проста в експлуатації.
- Без вбудованого п'єзопідпалу.
- Точний контроль розміру полум'я зручною, складною ручкой регулювання.
- Пальник призначено для використання з різьбовими балонами (epi-gas) Tramp TRG-002, TRG-003.
- Також є можливість підключення пальника на штоковий балон Tramp TRG-001 за допомогою перехідників Tramp TRG-018 і TRG-011.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Тип обладнання | Пальник |
| Типи палива | Газ |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| П'єзорозпалювання | Ні |
| Тип балона | Різьбовий |
| З'єднання балона | Різьбове |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Додаткові параметри | Без п'єзопідпалу, Регулювання потужності полум’я, Компактний та легкий, Кейс |
| Матеріали виготовлення | Нержавіюча сталь, алюміній |
| Час роботи на 1 балоні | 110 г - 31 хв; 230 г - 65 хв; 450 г - 127 хв |
| Додаткові характеристики | |
| Час закипання 1л води | 3.3 хв |
| Оптимально для кількості осіб | 3 |
| Вітрозахист | Ні |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Ні |
| Кейс для транспортування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Розмір в розкладеному стані | 12,3 х 8 см |
| Розмір в складеному стані | 7 х 9,3 см |
| Вага | 103 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| П'єзорозпалювач | Ні |
- Ціна: 867 ₴


