




Сейф меблевий Griffon S.50.K | Надійний варіант для зберігання готівки, цінностей та документації в квартирі/будинку/офісі
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сейфи офісні та меблеві TM Griffon серії S - оптимальний і надійний варіант для зберігання цінностей та важливої документації в будь-якій квартирі або установі. У переліку основних переваг цієї продукції: товщина металевих дверей - 3 мм, товщина металу корпусу - 3 мм, сейфи обладнані парою сталевих ригелів, з’ємною полицею, ключовим або електронним кодовим замком.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Країна виробник | Китай |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина стінок | 3 мм |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Колір | Кремовий |
| Кількість секцій | 2 |
| Наявність трейзера | Так |
| Вид сейфа | готельні та меблеві сейфи, офісні та банківські сейфи |
| Система замикання | Ригельна система (2 хромованих активних ригелі, що обертаються) |
| Тип замку | Ключовий сувальдний замок |
| Колір покриття | Антрацитово-сірий, кремово-білий (RAL 7016, RAL 9001) |
| Тип покриття | Порошкове |
| Додатково | Анкерні вузли для кріплення сейфа до підлоги та стіни |
| Гарантія | Конструкція - 5 років; замок - 1 рік |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 500 мм |
| Зовнішня ширина | 380 мм |
| Зовнішня глибина | 365 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 496 мм |
| Внутрішня ширина | 374 мм |
| Внутрішня глибина | 322 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 60 л |
| Вага | 32 кг |
| Кількість полиць | 1 шт. |
- Ціна: 9 990 ₴


