-15%










Тактический бинокль Konus Konusarmy 7x50 | Высокая четкость и мощь для охоты, наблюдения и военных операций
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Моделі серії KonusArmy - це справжні польові біноклі у класичному виконанні, розумний вибір для спортсменів, мисливців та всіх тих, хто шукає доступне та якісне обладнання. Бінокль Konus KONUSARMY 7x50 має гідні оптичні характеристики та значну світлосилу, що робить його ідеальним вибором для спостережень при нестачі освітленості.
Яскраве, контрастне та різке зображення гарантують високоякісні призми BaK-4 та багатошарове просвітлення оптики. Окуляри забезпечені поворотно-висувними наочниками для захисту від бічного засвічення. Корпус бінокля має пружне резиноподібне покриття для додаткового захисту від пошкоджень при ударах.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KONUS |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бинокль |
| Назначение | Тактический |
| Тип кратности | Фиксированная |
| Минимальная кратность | 7 х |
| Максимальная кратность | 7 х |
| Фокусное расстояние | 10000 мм |
| Диаметр объектива | 50 мм |
| Материал корпуса | Прорезиненный пластик, Резина, Поликарбонат |
| Цвет | Хаки |
| Водостойкость | Нет |
| Длина | 192 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Высота | 62 мм |
| Вес | 0.86 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Технічні характеристики | |
| Поле зору на 1000 м | 110 м |
| Кутове поле зору | 6.3° |
| Мінімальна відстань фокусування | 10 м |
| Корекція діоптрій | +5/-5 |
| Віддалення вихідної зіниці | 15 мм |
| Фактор сутінків | 18.7 |
| Конструктивні особливості | |
| Тип призм | Porro |
| Матеріал призм | BAK4 |
| Просвітлення | Багатошарове покриття (Multi-Coated) |
| Фокусування | Центральним колесом |
| Регулювання міжзіничної відстані | 57-74 мм |
| Наочники | Поворотно-висувні типу Twist-Up |
| Захист корпусу | Вологостійкість, ударостійкість |
| Пользовательские характеристики | |
| Светосила | 51 |
| Комплектация | Бінокль, нашийний ремінець, чохол з ремінцем, захисні кришки на об'єктиви та окуляри, серветка для протирання оптики |
| Дополнительно | Кріплення на штатив |
| Диаметр выходного зрачка | 7.1 мм |
- Цена: 1 899 ₴





