




Портативная инфракрасная плита с керамической горелкой Tramp UTRG-059
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Інфрачервона туристична плита Tramp UTRG-059 з керамічною конфоркою, що працює від газового картриджа. Працює від стандартного цангового (штокового) газового балона, який розміщується всередині плити.
Особливості:
- Виробництво: у В'єтнамі за японською технологією на високоточному обладнанні
- Плити мають сучасний дизайн та приємну кольорову гаму
- В усіх плитах є запобіжник, який відсікає потік газу, коли виникає несправність (в основному це стосується проблем з балоном чи газовим картриджем через непідходящий для роботи тиск)
- Плити потужні та стабільні в роботі
- Підставка для посуду дозволяє розміщувати на плиті як малі так і великі об'єми каструль, горняток, чавунів і тд.
- Відсік для газового картриджа має вентиляцію, що запобігає збільшенню температури всередині плити
- Вбудований п'єзо елемент
- В комплекті йде зручний пластиковий кейс для транспортування та зберігання
Характеристики:
- Вага: 1,5 кг
- Розміри: 334 х 280 х 99 мм
- Потужність: 1.8 кВт
- Витрата газу: 130 г/год
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tramp |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Вес | 1.5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Номинальная мощность | 1800 Вт |
| Пьезорозжиг | Да |
| Расход газового топлива | 130 г/час |
| Соединение баллона | Цанговое |
| Состояние | Новое |
| Тип баллона | Цанговый |
| Тип газа | Пропан/Бутан |
| Тип оборудования | Плита |
| Типы топлива | Газ |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 99 мм |
| Длина | 334 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Комплектация | |
| Газовый баллон | Нет |
| Инструкция по эксплуатации | Да |
| Кейс для транспортировки | Да |
| Плита | Да |
- Цена: 1 617 ₴



