-10%


Крісло Norfin Inkoo Comfort | Розклданий кемпінговий стілець із сидінням великого розміру, підсклянником для напоїв та кишенею
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складне кемпінгове крісло Norfin Inkoo Comfort (NF-20222) збільшеного розміру. Сидіння великого розміру дозволяє розміститися навіть у об'ємному верхньому одязі. Міцне крісло Норфін Інко Комфорт витримує великі навантаження. У правий підлокітник вбудований підстаканник для напоїв, у лівий підлокітник вбудований великий термо-кишеня із застібкою-блискавкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Norfin |
| Країна виробник | Китай |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Поліестер |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Підсклянник | 1 |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина стільця | 520 мм |
| Глибина стільця | 620 мм |
| Висота сидіння стільця | 480 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 950 мм |
| Вага | 4 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 2 438 ₴

