




Термобокс Outwell Coolbox Fulmar, 20 л | Ізотермічний контейнер для транспортування охолоджених/заморожених продуктів та напоїв
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термобокс Outwell Coolbox Fulmar 20L Deep Blue (590183) - універсальний ізотермічний контейнер для транспортування охолоджених або заморожених продуктів та напоїв. Міцний корпус виконаний із пластику стійкого до пошкоджень та підвищених навантажень. Подвійна ізоляція корпусу та кришки забезпечує тривале збереження температури усередині. Обмежувач відкритого положення виключає перекидання кришки і скорочує час до повного закриття, що дозволяє зменшити втрату температури всередині при вийманні вмісту.
Увага! Всі продукти харчування для розміщення в термобокс повинні бути в упаковці.
Особливості:
- Не потрібне живлення
- Зберігає продукти і напої в холоді до 2 днів.
- Пінополіуретан високої щільності для поліпшеної термоізоляції.
- Може заповнюватися льодом або охолоджувальними блоками.
- Міцна ручка для перенесення.
- Подвійні петлі з гвинтами з нержавіючої сталі для щільної фіксації кришки.
- Гвинти з нержавіючої сталі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Тип | Термобокси |
| Об`єм | 20 л |
| Вага | 2300 г |
| Колір | Синій |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Розміри | |
| Ширина | 52.5 см |
| Висота | 28.5 см |
| Глибина | 27 см |
- Ціна: 3 499 ₴




