




Відро-туалет Bo-Camp Portable Toilet Square Grey | Компактний мобільний портативний біотуалет для кемпінгу та подорожей, 20 л
Переносний біотуалет Bo-Camp Portable Toilet Square 20 Liters Grey - це зручне та гігієнічне рішення для використання у побуті, подорожах чи на дачі. Легка і компактна конструкція виконана з якісного пластику, має форму класичного унітазу з сидінням та кришкою. Надійна ручка дозволяє зручно переносити туалет, а гладкі стінки легко миються водою або побутовими засобами.
Біотуалет стійкий завдяки своїй квадратній формі, витримує вагу дорослої людини, підходить як для дітей, так і для осіб з обмеженими можливостями. Відкидна кришка утримує неприємні запахи в середині. Для більш зручного використання в середину можна вкладати сміттєвий пакет. Всі знімні частини поміщаються у відро-основу для транспортування. Ідеальний варіант для використання різних ситуаціях, та у місцях без стаціонарної каналізації: бомбосховище,кемпінг, пікнік, ремонт у квартирі чи в зимовий період у приватному будинку, якщо туалет розташований на вулиці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Біотуалет |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Матеріал корпусу біотуалету | Пластик |
| Об'єм нижнього бака | 20 л |
| Колір | Сірий |
| Вага | 1 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові параметри | Знімне сидіння з кришкою, Ручка для перенесення, Міцний пластик, Цілісна конструкція, Кришка утримує запахи в середині, Великий об'єм накопичувача (до 20 л), Висота унітазу 35 см |
| Комплектація | Каркас, стільчик, крихітка, ручка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Висота сидіння | 350 мм |
- Ціна: 2 106 ₴




