




Короповий намет-шатро Ranger Gazebo Cube | Ідеальне рішення для риболовлі, тривалих виїздів і комфортного відпочинку на природі
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Ranger Gazebo Cube - просторе коропове шатро для 2+ осіб із підвищеним рівнем комфорту та захистом від будь-якої погоди.
Намет має повноцінний вхід - спереду. Передні двері шатра Ranger Gazebo Cube можна підняти і встановити як козирок, зафіксувавши двома розкладними стійками. Крім цього, за необхідності можна повністю відкрити (згорнути) дві бічні та задню стінки намету, та перетворити його на альтанку (кожна стінка має величезне вікно з москітниою сіткою). Саме завдяки москітним сіткам намет добре вентилюється і висвітлюється. При необхідності можна затемнити двері і вікна, трохи прикривши або повністю опустивши рулонні штори.
Каркас намету має 6 кутну форму, що значно підвищує його стійкість та витривалість у складних погодних умовах. Така конструкція дозволяє шатру витримувати пориви вітру та зберігати форму навіть під сильним навантаженням. Для максимальної стійкості до поривів вітру є додаткові розтяжки. До того ж намет укомплектовано міцними штормовими кілочками, які вгвинчуються в ґрунт. Для зручності зберігання дрібних речей у комплекті передбачено 3 сітчасті кишені. Для запобігання збирання конденсату, в горі розміщується додаткова стеля, що фіксується на гумових фіксаторах.
Знімна міцна водонепроникна підлога кріпиться по периметру на липучці, що робить її встановлення швидким та зручним. За потреби підлогу можна частково або повністю зняти. Просторий внутрішній об’єм дозволяє перебувати всередині у повний зріст, а підняті двері у вигляді козирка створюють велику затінену зону. Під таким навісом можна комфортно розташувати крісло, стіл та спорядження, захистившись від сонця навіть у спекотний день. Намет компактно складається в зручну сумку для транспортування.
В наметі передбачені кишені та вентиляційні клапани.
У комплекті: міцні сталеві кілочки, штормові розтяжки, стійки для козирків, водонепроникна підлога, сумка для транспортування.
Переваги:
- Швидке встановлення однією людиною - завдяки міцним алюмінієвим стійкам з автоматичними защіпками Speedup Lock, дає змогу легко встановити (або скласти) намет одній людині за лічені хвилини.
- Відмінна вентиляція - купол та накидка створюють повітряний прошарок для свіжого повітря навіть у разі, коли намет повністю закрито в дощову погоду. Купол з 6 віконцями із протимоскітними сітками та накидка створюють повітряний прошарок для свіжого повітря навіть у разі, коли намет повністю закрито в дощову погоду.
- Захист від негоди - водонепроникність 8000 мм, додаткові розтяжки, штормові кілочки, що вкручуються в ґрунт.
- Функціональний вхід - повнорозмірний спереду з можливістю використання як козирок.
- Максимальна трансформація - 4 великих вікна з москітною сіткою додатуть свіжого повітря, розміром 110х94 см можна згорнути, створивши відкритий простір, можливість повністю відкрити намет як альтанку.
- Практичність для рибалок - знімна водонепроникна підлога на липучці, гачок в стелі для розміщення ліхтаря.
- Просторе розміщення - вміщує два коропові ліжка та додаткове спорядження.
Характеристики:
- каркас: метал 16 та 20 мм;
- тканина: нейлон 210D PU, підлога з прочного ПВХ;
- колір: оливково-зелений;
- розмір в розкладеному вигляді: 205х355х205-275 см (ВхГхШ);
- розмір в складеному вигляді: 140х24х24 см (ДхГхШ);
- розмір вікна: 110х94 см (ВхШ);
- розмір кармана: 23х46 см (ВхШ);
- розмір водяної колони: 8000 мм;
- вага: 18 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Китай |
| Тип виробу | Намет автомат |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Вікна вентиляції | 4 |
| Форма | Намет |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Особливості намету/тенту | Навіс, Штормові відтяжки, Вентиляційні вікна, Антимоскітна сітка |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 18 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Сталь |
| Діаметр | 16 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | ПВХ |
| Матеріал тенту | Нейлон |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 355 см |
| Ширина | 275 см |
| Висота | 205 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 140 см |
| Ширина в упаковке | 24 см |
| Висота в упаковці | 24 см |
- Ціна: 12 999 ₴






