




Розкладне туристичне крісло з відкидним столиком Ranger Guard | Міцний сталевий каркас, навантаження до 130 кг
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Зручне для всіх видів відпочинку на свіжому повітрі крісло Ranger Guard (RA 2207). Крісло просторе та комфортне просто та легко розкладається і збирається. У трьох кишенях на підлокітнику крісла можна розкласти те, що потрібно прямо зараз.
І на риболовлі, і на пікніку Ви оціните цю просту та продуману модель. Відкидний столик — бонус для тих, хто любить почуватися і на відпочинку, як удома. М'який ущільнювач у сидінні дасть змогу розслабитися в затишному кріслі. Надійна конструкція ніжок стійка, практична. Полімерне покриття продовжить термін експлуатації сталевих трубок каркаса. На пікніку або на дачі цей складаний стілець просто незамінний.
Компактно складений стілець не займає багато місця під час транспортування, а на природі має дуже органічний вигляд з усією вашою туристичною амуніцією. Зелений колір дуже популярний у наших покупців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Китай |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Поліестер |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Так |
| Підсклянник | 1 |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Ширина стільця | 460 мм |
| Глибина стільця | 400 мм |
| Висота сидіння стільця | 420 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 845 мм |
| Вага | 5.5 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання і транспортування | Ні |
- Ціна: 2 199 ₴






