-10%










Крісло Norfin Risor | Розкладне з алюмінієвим каркасом, відкидним столиком з підсклянником, бічними кишенями для дрібниць
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складне крісло з алюмінієвим каркасом, відкидним столиком, боковою кишенею для телефону та дрібниць, пом'якшене сидіння та спинка. Конструкція ніжок крісла надає додаткової стійкості крісла, перешкоджає його провалюванню в пісок або пухку землю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Norfin |
| Країна виробник | Китай |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Поліестер |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Так |
| Підсклянник | 1 |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Ширина стільця | 420 мм |
| Глибина стільця | 470 мм |
| Висота сидіння стільця | 430 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 800 мм |
| Вага | 3.5 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання і транспортування | Ні |
- Ціна: 4 139 ₴



