-15%










Крісло риболовне Norfin Salford | Розкладне коропове крісло з високою спинкою, без пілокітників, з регульованими ніжками
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коропове крісло Norfin Salford NF дає змогу рибалці з комфортом сидіти та розслаблено чекати на клювання. Висока спинка дає можливість відпочити м'язам шиї, регульовані ніжки дадуть змогу влаштуватися на будь-якій відповідній ділянці берега.
До того ж це крісло є найлегшим серед аналогічних моделей. У кріслі немає підлокітників, тому ніщо не заважає рибалці сидячи готувати прикорм, працювати з обладнанням і отримувати швидкий доступ до снастей.
Міцна конструкція, продумана ергономіка та зручна посадка забезпечують максимальний комфорт навіть під час тривалого перебування біля водойми.
Крісло легко складається, займає мінімум місця при транспортуванні та підходить як для коропової риболовлі, так і для кемпінгу або відпочинку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Norfin |
| Країна виробник | Китай |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Поліестер |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 140 кг |
| Ширина стільця | 560 мм |
| Глибина стільця | 850 мм |
| Висота сидіння стільця | 350 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 880 мм |
| Вага | 5.5 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання і транспортування | Ні |
- Ціна: 3 749 ₴






