-15%










Крісло риболовне Norfin Corby | Надійне та функціональне розкладне коропове крісло з регулюванням нахилу спинки та висоти ніжок
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надійне, функціональне, складане коропове крісло Norfin Corby (NF-20613). Кілька рівнів регулювання нахилу спинки, ніжки з можливістю незалежного регулювання висоти та широкими телескопічними опорами дають змогу встановити крісло на будь-якій нерівній поверхні. Зручне м'яке сидіння й підголівник із флісу забезпечать максимальний комфорт. Легкий і ультраміцний алюмінієвий каркас. Крісло легко складається й переноситься. Ідеальний вибір для рибалок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Norfin |
| Країна виробник | Китай |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина стільця | 55 мм |
| Глибина стільця | 65 мм |
| Висота сидіння стільця | 390 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1020 мм |
| Вага | 5.7 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання і транспортування | Ні |
- Ціна: 6 155 ₴




