-12%










Туристичний стілець Norfin Imatra | Розкладне крісло-шезлонг з регулюванням кута нахилу спинки, зручні підлокітники та підголівник
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло-шезлонг складане з можливістю підбору та фіксації зручного для вас положення спинки. Регулювання відбувається за допомогою підняття підлокітників сидячи в кріслі, просто й без зусиль. Для цього необхідно підняти підлокітники, вибрати необхідний кут спинки, опустити та зафіксувати пластикові підлокітники.
Оббивка спинки та сидіння виготовлена з гіпоалергенної, міцної та стійкої до вицвітання синтетичної тканини, що має водовідштовхувальне покриття. Матеріал легко миється, стійкий до забруднень і впливу ультрафіолетових променів. Подушка-підголівник із м'яким наповнювачем, легко знімається для чищення.
Міцний каркас, зручні підлокітники, подушка-підголівник.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Norfin |
| Країна виробник | Китай |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина стільця | 640 мм |
| Глибина стільця | 570 мм |
| Висота сидіння стільця | 430 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1140 мм |
| Вага | 4.7 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання і транспортування | Ні |
- Ціна: 2 599 ₴





