



Сейф офісний Griffon R.60.E | Надійний варіант для зберігання готівки, цінностей та документації в квартирі/будинку/офісі
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Сейфи офісні та меблеві TM Griffon серії R (Robbery) - оптимальний і надійний варіант виробів для зберігання цінностей та важливої документації в будь-якій квартирі або установі. У переліку основних переваг цієї продукції: товщину металевої двері - 5 мм, товщина металу корпусу - 2 мм, сейфи обладнані сталевими ригелями, полицею, ключовим сейфовим замком замок Lowe& Fletcher (Англія) класу VDS 1 або механічним кодовим замком класу VDS 1 або електронним кодовим замком GRIFFON.
Замок живиться від чотирьох батарей типу АА, які знаходяться в середині сейфу. Час їхнього функціонування 1-1,5 року. Якщо батареї розряджаються нижче за допустимий рівень, то при кожному відкритті замку звучатиме тривалий звуковий сигнал попередження. Якщо їх все-таки не встигнуть замінити - то на зовнішній частині замку знаходяться дві клеми, приклавши до яких нову батарею типу „крона” (9 В), Ви зможете відчинити сейф. Можливе використання батарей типу „крона” (9 В) як основне електроживлення, для чого попередньо потрібно від'єднати перехідник у сейфі.
Електронний кодовий замок дозволяє встановлювати 6 цифр кодову комбінацію. Після 4 спроб введення невірного коду замок сейфа автоматично блокується на 5 хвилин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Товщина стінок | 2 мм |
| Товщина дверей | 5 мм |
| Колір | Сірий |
| Наявність трейзера | Так |
| Вид сейфа | офісні та банківські сейфи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 618 мм |
| Зовнішня ширина | 480 мм |
| Зовнішня глибина | 370 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 600 мм |
| Внутрішня ширина | 474 мм |
| Внутрішня глибина | 305 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 87 л |
| Вага | 43 кг |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Основні атрибути | |
| Тип сейфу | Офісний |
| Система замикання | Ригельна система (3 хромованих активних ригелі, що обертаються, діаметр ригеля 25 мм) |
| Тип замку | Електронний кодовий GRIFFON 2.0 (Україна) |
| Гарантія | Конструкція - 5 років; замок - 1 рік |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Антрацитово-сірий (RAL 7016) |
| Додатково | Анкерні вузли для кріплення сейфа до підлоги та стіни |
| Тип покриття | Порошкове |
- Ціна: 14 250 ₴

