




Похідне ліжко Ranger Comfort Lux 8 legs | Для комфортного сну на природі, у наметі, на дачі або як додаткове спальне місце вдома
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Розкладачка Ranger Comfort Lux 8 legs - це вдосконалена модель, яка поєднує переваги військових розкладачок (military) та професійних коропових ліжок. Ідеальний варіант для комфортного сну на природі, у наметі, на дачі або як додаткове спальне місце вдома. Завдяки продуманій конструкції та м’якому матрацу, ви отримуєте повноцінний відпочинок як у ліжку, навіть далеко від дому.
Основні переваги:
- Максимальний комфорт сну
Розкладачка укомплектована ущільненим матрацом (1,5 см) та м’якою подушкою (8 см), що забезпечує зручність без додаткових підкладок.
- Регульована спинка (6 положень)
Можна використовувати як розкладачку або шезлонг - обирайте комфортний кут нахилу для відпочинку або сну.
- Міцна та стійка конструкція
Сталевий каркас витримує до 150 кг, а 6 опорних ніжок забезпечують відмінну стійкість. Ніжки з’єднуються ременем для додаткової фіксації.
- П’ятаки 8,5 см
Збільшена площа опори запобігає просіданню в ґрунт або пісок - ідеально для використання на природі.
- Якісні матеріали
Тканина Oxford 600D з водовідштовхувальним просоченням не вбирає бруд та легко очищується. Спеціальна вставка запобігає провисанню та подовжує термін служби.
- Компактність і мобільність
Складається менш ніж за 20 секунд, для більшої надійності фіксується ременем-липучкою і займає мінімум місця - легко перевозити та зберігати.
Зручність у деталях:
- бічна кишеня для телефону та дрібниць 24х18,5 см
- п’ятаки площею 8,5 см на ніжках дозволяють регулювати кут нахилу та підлаштовуватись під нерівності поверхні (захист від ковзання та бруду)
- чохол у комплекті для транспортування
Характеристики:
- рама: сталева профільна труба 25х16 мм, кругла 22мм;
- тканина: Оксфорд 600D;
- колір: тканина – сірий, темно сірий, каркас – зелений;
- розмір в розкладеному вигляді: 24-28х205х50-67 см (ВхДхШ);
- розмір подушки: 35х55см;
- товщина наповнювача подушки: 10 см;
- розмір в складеному вигляді: 80х68х18,5 см (ВхГхШ);
- розмір спального місця: 203х50-67 см (ДхШ);
- розмір шезлонг: 135х67 см, спинка 65 см;
- вага: 5 кг;
- навантаження: 150 кг;
- комплектується чохлом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева труба |
| Підстава спального місця розкладачки | Оксфорд 600D |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 2050 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Висота | 280 мм |
| Вага | 5 кг |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 800 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 680 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 185 мм |
| Комплектація | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чохол для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 2 999 ₴



