




Коропове ліжко Ranger Ground Contact Lux | Розкладне ліжко на 6-и регульованих ніжках, трансформується в крісло
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Ranger Ground Contact Lux - це потужна та комфортна коропова розкладачка на 6 ніжках, створена для риболовлі, кемпінгу та відпочинку на природі. Завдяки регулюванню кожної ніжки окремо, ліжко легко встановлюється навіть на нерівній поверхні, забезпечуючи ідеально рівне положення.
Модель оснащена покращеним механізмом регулювання спинки, що дозволяє швидко змінювати положення та використовувати розкладачку як зручне крісло. Надійний каркас зі сталевих труб із підсиленням металевими перемичками витримує значні навантаження, а система гумових натяжок запобігає провисанню тканини з часом.
Тканина високої якості не вигоряє на сонці, має вологостійке покриття та легко очищується. М’який матрац із пінним наповнювачем (2 см) разом із подушкою (4 см) створюють максимальний комфорт для сну, тому вам не потрібно брати додаткові речі.
Розкладачка легко трансформується, компактно складається та комплектується чохлом для транспортування - ідеальний вибір для тривалих виїздів.
Переваги:
- 6 регульованих ніжок (по висоті та куту)
- стійкість на будь-якій поверхні
- регульована спинка (режим крісла)
- міцний сталевий каркас з підсиленням
- система натягу проти провисання
- м’який матрац + подушка у комплекті
- вологостійка та зносостійка тканина
- великі п’ятаки (7,5 см) проти просідання
- чохол для транспортування
Характеристики:
- каркас: сталева труба 22–25 мм + алюмінієві ніжки;
- чохол в комплекті;
- тканина: PVC 600 D;
- товщина наповнювача: 2 см, наповнювач подушки - 4см;
- колір: тканина – зелений, каркас – зелений, сірий;
- розмір в розкладеному вигляді: 29-38х210х77 см (ВхДхШ);
- розмір подушки: 27х28-50 см;
- розмір в упаковці: 75х19,5х84 см (ВхГхШ);
- вага: 9,2 кг;
- навантаження: 160 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркаса розкладачки | Комбінація алюмінієвого сплаву та сталі |
| Підстава спального місця розкладачки | ПВХ |
| Максимально допустиме навантаження | 160 кг |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 2100 мм |
| Ширина | 770 мм |
| Висота | 380 мм |
| Вага | 9.2 кг |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 750 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 200 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 840 мм |
- Ціна: 5 499 ₴



