




Коропове ліжко Ranger Bed 80 Fleece | Велика, широка та комфортна розкладачка на 6-и ніжках, комплектується подушкою та чохлом
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Ranger Bed 80 Fleece - це велика, широка, потужна та комфортна коропова розкладачка на 6 ніжках, створена для повноцінного відпочинку під час риболовлі, кемпінгу та відпочинку на природі. Завдяки регулюванню кожної ніжки окремо, ліжко легко встановлюється навіть на нерівній поверхні, забезпечуючи ідеально рівне положення.
Модель оснащена флісовими м’якими вставками по периметру (10 см), що дозволяє зручно та комфортно розміщуватись на ліжку. Надійний каркас зі сталевих труб витримує значні навантаження, тому спокійно може розміститись людина великої комплекції.
Тканина високої якості не вигоряє на сонці, має вологостійке покриття та легко очищується. М’який матрац із наповнювачем (2 см) разом із подушкою (4 см) створюють максимальний комфорт для сну, тому вам не потрібно брати додаткові речі.
Розкладачка легко трансформується, компактно складається та комплектується чохлом для транспортування - ідеальний вибір для тривалих виїздів.
Переваги:
- 6 регульованих ніжок (по висоті та куту)
- стійкість на будь-якій поверхні
- міцний сталевий каркас з підсиленням
- система натягу проти провисання
- м’який матрац + подушка у комплекті
- м’які флісові борти та велика подушка
- вологостійка та зносостійка тканина
- великі п’ятаки (7 см) проти просідання
- чохол для транспортування
Характеристики:
- каркас: сталева труба 25 мм + алюмінієві ніжки;
- чохол в комплекті;
- тканина: PVC 600 D, фліс;
- товщина наповнювача: 2 см, наповнювач подушки - 4см;
- колір: тканина – коричневий, каркас – коричневий, сірий;
- розмір в розкладеному вигляді: 33-42х207х80 см (ВхДхШ);
- розмір подушки: 30х38-57 см;
- розмір в упаковці: 75х25х100см (ВхГхШ);
- вага: 12,5 кг;
- навантаження: 160 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева труба |
| Підстава спального місця розкладачки | ПВХ |
| Максимально допустиме навантаження | 160 кг |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 2070 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 420 мм |
| Вага | 12.5 кг |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 750 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 250 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 1000 мм |
| Комплектація | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Подушка для відпочинку | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чохол для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 5 999 ₴




