


Крісло Norfin Karstu | Розкладний туристичний стілець зі спинкою, невеликою боковою підставкою і вбудованим підсклянником
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складне туристичне крісло Norfin Karstu (NF-20223) з невеликою боковою підставкою, куди вбудований підсклянник. Відсутність підлокітників не сковуватиме руху і полегшить доступ до снастей та підгодовування. Ідеально як для риболовлі, так і для відпочинку на природі. Комплектується чохлом для зручності транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Norfin |
| Країна виробник | Китай |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Підсклянник | 1 |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Ширина стільця | 440 мм |
| Глибина стільця | 530 мм |
| Висота сидіння стільця | 410 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 890 мм |
| Вага | 2.8 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 2 205 ₴

